Aukcja 40 / 1015

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa Jana Ligbera wybity w 1808 r. i dedykowany księciu warszawskiemu Fryderykowi Augustowi przez Towarzystwo Przyjaciół Nauk, Aw: Popiersie w mundurze w lewo i napis w otoku, u dołu sygn. J. L., Rw: Napis poziomy FRYDERYKOWI AUGUSTOWI KROLOWI SASKIEMU I PIERWSZEMU XIĄŻECIU WARSZAWSKIEMU TOWARZYSTWO KROL: PRZYIACIOŁ NAUK PRZEZ NIEGO USTALONE 1808, srebro 39.12 g, 52 mm, H-Cz. 3454 R3, lekko złocista patyna

Numer: 1015
Opis: POLSKA. medal autorstwa Jana Ligbera wybity w 1808 r. i dedykowany księciu warszawskiemu Fryderykowi Augustowi przez Towarzystwo Przyjaciół Nauk, Aw: Popiersie w mundurze w lewo i napis w otoku, u dołu sygn. J. L., Rw: Napis poziomy FRYDERYKOWI AUGUSTOWI KROLOWI SASKIEMU I PIERWSZEMU XIĄŻECIU WARSZAWSKIEMU TOWARZYSTWO KROL: PRZYIACIOŁ NAUK PRZEZ NIEGO USTALONE 1808, srebro 39.12 g, 52 mm, H-Cz. 3454 R3, lekko złocista patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-05-2009
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: 6 200 zł
Ilość odsłon: 1330