Aukcja 40 / 1012
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Władysław Warneńczyk, medal ze suity królewskiej (lata 1780-1792) autorstwa Holzhaeussera, sygnowany I. P. H. F., Aw: Popiersie w prawo i napis VLADISLAUS VARNENSIS, Rw: Poziomy napis JAGELLONIS / FILIUS NATU MAJOR /..., srebro 40.79 g, 45 mm, H-Cz. 3425, Racz. 603, Więcek 91, patyna
Numer: | 1012 |
Opis: | POLSKA. Władysław Warneńczyk, medal ze suity królewskiej (lata 1780-1792) autorstwa Holzhaeussera, sygnowany I. P. H. F., Aw: Popiersie w prawo i napis VLADISLAUS VARNENSIS, Rw: Poziomy napis JAGELLONIS / FILIUS NATU MAJOR /..., srebro 40.79 g, 45 mm, H-Cz. 3425, Racz. 603, Więcek 91, patyna |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 23-05-2009 |
Cena szacunkowa: | 4 000 zł |
Cena wywoławcza: | 3 200 zł |
Cena wylicytowana: | 9 400 zł |
Ilość odsłon: 2055