Aukcja 40 / 1010

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Jesteś w: A40  MEDALE  POLSKA

Albert Kazimierz Sasko-Cieszyński 1738-1822, medal bez daty (ok. 1766 r.), niesygnowany, Aw: Popiersie w zbroi w prawo, w otoku napis ALBERT.REG.POL.ET LITHUA.PRIN.D.SAX.TESSIN. Rw: Herkules wsparty lewą ręką o maczugę, prawą wskazujący świątynię na wzgórzu, w półkolu na górze napis VIRTUS GRESSUM TRANIT, srebro 26.20 g, 41 mm, H-Cz. -, Racz. -, Merserburger 1870, piękny i rzadki medal syna Augusta III tytułującego się królem Polski i Litwy, patyna

Numer: 1010
Opis: POLSKA. Albert Kazimierz Sasko-Cieszyński 1738-1822, medal bez daty (ok. 1766 r.), niesygnowany, Aw: Popiersie w zbroi w prawo, w otoku napis ALBERT.REG.POL.ET LITHUA.PRIN.D.SAX.TESSIN. Rw: Herkules wsparty lewą ręką o maczugę, prawą wskazujący świątynię na wzgórzu, w półkolu na górze napis VIRTUS GRESSUM TRANIT, srebro 26.20 g, 41 mm, H-Cz. -, Racz. -, Merserburger 1870, piękny i rzadki medal syna Augusta III tytułującego się królem Polski i Litwy, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-05-2009
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Ilość odsłon: 1446