Aukcja 40 / 1010
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.390 | data: 23-05-2009
Albert Kazimierz Sasko-Cieszyński 1738-1822, medal bez daty (ok. 1766 r.), niesygnowany, Aw: Popiersie w zbroi w prawo, w otoku napis ALBERT.REG.POL.ET LITHUA.PRIN.D.SAX.TESSIN. Rw: Herkules wsparty lewą ręką o maczugę, prawą wskazujący świątynię na wzgórzu, w półkolu na górze napis VIRTUS GRESSUM TRANIT, srebro 26.20 g, 41 mm, H-Cz. -, Racz. -, Merserburger 1870, piękny i rzadki medal syna Augusta III tytułującego się królem Polski i Litwy, patyna
Numer: | 1010 |
Opis: | POLSKA. Albert Kazimierz Sasko-Cieszyński 1738-1822, medal bez daty (ok. 1766 r.), niesygnowany, Aw: Popiersie w zbroi w prawo, w otoku napis ALBERT.REG.POL.ET LITHUA.PRIN.D.SAX.TESSIN. Rw: Herkules wsparty lewą ręką o maczugę, prawą wskazujący świątynię na wzgórzu, w półkolu na górze napis VIRTUS GRESSUM TRANIT, srebro 26.20 g, 41 mm, H-Cz. -, Racz. -, Merserburger 1870, piękny i rzadki medal syna Augusta III tytułującego się królem Polski i Litwy, patyna |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 23-05-2009 |
Cena szacunkowa: | 3 000 zł |
Cena wywoławcza: | 2 400 zł |
Cena wylicytowana: | 2 800 zł |
Ilość odsłon: 1575