Aukcja nr 39
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
1176 | ROSJA / Paweł I 1796-1801 rubel 1801/CM - A ą, Petersburg, Bitkin 46, patyna |
500 zł 1 150 zł
1177 | ROSJA / Paweł I 1796-1801 połtina 1801/CM - OM, Petersburg, Bitkin 61 R, rzadka, patyna |
III VF |
400 zł 1 500 zł
1178 | ROSJA / Paweł I 1796-1801 5 kopiejek 1797, Petersburg, Bitkin 28, wyśmienity stan zachowania, patyna |
I UNC |
1 000 zł |