Aukcja 39 / 1045
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Wacław Lobkowiec 1609-1677 (książę czeski, minister cesarza Leopolda I), -medal niesygnowany, Aw: Półpostać w profilu w prawo, napis wokół WENCESLAY D G S R I PRINC GUB D LOBCOuiez, Rw: Drzewo koralowe, powyżej napis TEMPORE DURESCIT, u góry korona, srebro 28.93 g, 45.5 x 34.5 mm, Więcek 77, ciekawy rzadki medal, którego autorstwo A.Więcek przypisuje S. Dadlerowi, ciemna patyna
Numer: | 1045 |
Opis: | AUSTRIA. Wacław Lobkowiec 1609-1677 (książę czeski, minister cesarza Leopolda I), -medal niesygnowany, Aw: Półpostać w profilu w prawo, napis wokół WENCESLAY D G S R I PRINC GUB D LOBCOuiez, Rw: Drzewo koralowe, powyżej napis TEMPORE DURESCIT, u góry korona, srebro 28.93 g, 45.5 x 34.5 mm, Więcek 77, ciekawy rzadki medal, którego autorstwo A.Więcek przypisuje S. Dadlerowi, ciemna patyna |
Stan: | III, Very Fine |
Data sprzedaży: | 29-11-2008 |
Cena szacunkowa: | 1 000 zł |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena wylicytowana: | 2 200 zł |
Ilość odsłon: 1106