Aukcja 39 / 1046
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Karol VI - medal koronacyjny autorstwa medaliera wrocławskiego Jana Kittel’a 1711 r., Aw: Popiersie z profilu w prawo, na ramieniu sygn. I. K., w otoku napis CAROLVS VI ROMAN IMPERATOR.S.A., w odcinku CONSTANTIA ET FORTITUDINE/ELECTUS XII OCTOB/CORONAT XXII DECEM/MDCCXI, Rw: Austria krocząca po francuskiej tarczy na tron, powyżej napis AVSTRIA REDVX, w odcinku MATERNIS SVBDITORUM VOTIS, 42.09 g, 52 mm, F.u.S. 4221, J.u.F. 645, ciemna patyna
Numer: | 1046 |
Opis: | AUSTRIA. Karol VI - medal koronacyjny autorstwa medaliera wrocławskiego Jana Kittel’a 1711 r., Aw: Popiersie z profilu w prawo, na ramieniu sygn. I. K., w otoku napis CAROLVS VI ROMAN IMPERATOR.S.A., w odcinku CONSTANTIA ET FORTITUDINE/ELECTUS XII OCTOB/CORONAT XXII DECEM/MDCCXI, Rw: Austria krocząca po francuskiej tarczy na tron, powyżej napis AVSTRIA REDVX, w odcinku MATERNIS SVBDITORUM VOTIS, 42.09 g, 52 mm, F.u.S. 4221, J.u.F. 645, ciemna patyna |
Stan: | II-, Nearly Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 29-11-2008 |
Cena szacunkowa: | 1 250 zł |
Cena wywoławcza: | 1 000 zł |
Cena wylicytowana: | 2 800 zł |
Ilość odsłon: 1144