Aukcja 38 / 38
USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
Konstancjusz II 337-361, silikwa, Sirmium, Aw: Popiersie w diademie w prawo i napis w otoku, Rw: W wieńcu napis poziomy VOTIS ..., w odcinku SIRM, srebro 2.01 g, Sear 342, RIC 15, tęczowa patyna, lekkie pęknięcie, wyśmienity stan zachowania
Numer: | 38 |
Opis: | CESARSTWO RZYMSKIE. Konstancjusz II 337-361, silikwa, Sirmium, Aw: Popiersie w diademie w prawo i napis w otoku, Rw: W wieńcu napis poziomy VOTIS ..., w odcinku SIRM, srebro 2.01 g, Sear 342, RIC 15, tęczowa patyna, lekkie pęknięcie, wyśmienity stan zachowania |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 31-05-2008 |
Cena szacunkowa: | 800 zł |
Cena wywoławcza: | 640 zł |
Cena wylicytowana: | 640 zł |
Ilość odsłon: 977