Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  MEDALE  POLSKA  PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
zestaw plakiet Gabriel Narutowicz, Stanisław Wojciechowski, 1926, obie sygnowane J AVMILLER i Juli..
888 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
zestaw plakiet Gabriel Narutowicz, Stanisław Wojciechowski, 1926, obie sygnowane J AVMILLER i Juliusz Słowacki, 1929, sygnowana J AVMILLER, Strzałk. 1, 2 i 32, brąz 4..
200 zł
420 zł
Ignacy Mościcki, plakieta sygnowana J. Aumiller, 1926 r, brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 3
889 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
400 zł
560 zł
Serce Chrystusa, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, 1926 r, brą..
890 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
Serce Chrystusa, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, 1926 r, brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 12, ładna patyna, rzadka
450 zł
840 zł
Święta Teresa, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, brąz 40 x 27 ..
891 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
Święta Teresa, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, brąz 40 x 27 mm, Strzałk. 15
100 zł
560 zł
Kolumna Zygmunta III, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, 1926 r..
892 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
Kolumna Zygmunta III, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, 1926 r, brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 17, na odwrocie napis Czechosłowacja - P..
400 zł
680 zł
zestaw plakiet Kolumna Zygmunta III i Katedra na Wawelu, obie niesygnowane, wykonane przez Stefana..
893 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
zestaw plakiet Kolumna Zygmunta III i Katedra na Wawelu, obie niesygnowane, wykonane przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, 1926 r, brąz 40 x 27 mm, Strzałk. 17 i 18, ..
I-/II+
UNC-/EF+
200 zł
280 zł
Władysław Warneńczyk, dwustronna plakieta, sygnowana J Avmiller, 1927 r., brąz  90 x 60 mm, Strzał..
894 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
Władysław Warneńczyk, dwustronna plakieta, sygnowana J Avmiller, 1927 r., brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 23, wybita w nakładzie ponad 54 sztuk na zamówienie Towarzystwa P..
400 zł
3 000 zł
Hoene-Wroński, plakieta sygnowana J AUMILLER 1928 r., brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 24
895 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
400 zł
320 zł
Hoene-Wroński, plakieta sygnowana J AUMILLER 1928 r., brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 24, czyszczona
896 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
400 zł
320 zł
Ratusz w Poznaniu, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, 1928 r., ..
897 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
Ratusz w Poznaniu, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, 1928 r., brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 25, rzadka
600 zł
680 zł
zestaw plakiet Ratusz w Poznaniu (1928) i Ostra Brama w Wilnie (1929), obie niesygnowane, wykonane..
898 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
zestaw plakiet Ratusz w Poznaniu (1928) i Ostra Brama w Wilnie (1929), obie niesygnowane, wykonane przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, brąz 40 x 27 mm, Strzałk. 25 ..
200 zł
620 zł
899 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
Tadeusz Kościuszko, plakieta sygnowana Wł. Gruberski, 1930 r., brąz srebrzony 92 x 62 mm, Strzałk. 39, srebrzenie póżniejsze, rzadka
400 zł
700 zł
Stefan Batory, plakieta niesygnowana, projektu Zofii Trzcińskiej-Kamińskiej, brąz 90 x 70 mm, nakł..
900 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
Stefan Batory, plakieta niesygnowana, projektu Zofii Trzcińskiej-Kamińskiej, brąz 90 x 70 mm, nakład ponad 50 sztuk, Strzałk. 49, rzadka
500 zł
4 100 zł