Aukcja nr 35
USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
888 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ zestaw plakiet Gabriel Narutowicz, Stanisław Wojciechowski, 1926, obie sygnowane J AVMILLER i Juliusz Słowacki, 1929, sygnowana J AVMILLER, Strzałk. 1, 2 i 32, brąz 4.. |
I- UNC- |
200 zł 420 zł
889 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ Ignacy Mościcki, plakieta sygnowana J. Aumiller, 1926 r, brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 3 |
I- UNC- |
400 zł 560 zł
890 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ Serce Chrystusa, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, 1926 r, brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 12, ładna patyna, rzadka |
450 zł 840 zł
891 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ Święta Teresa, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, brąz 40 x 27 mm, Strzałk. 15 |
I UNC |
100 zł 560 zł
892 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ Kolumna Zygmunta III, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, 1926 r, brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 17, na odwrocie napis Czechosłowacja - P.. |
I- UNC- |
400 zł 680 zł
893 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ zestaw plakiet Kolumna Zygmunta III i Katedra na Wawelu, obie niesygnowane, wykonane przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, 1926 r, brąz 40 x 27 mm, Strzałk. 17 i 18, .. |
I-/II+ UNC-/EF+ |
200 zł 280 zł
894 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ Władysław Warneńczyk, dwustronna plakieta, sygnowana J Avmiller, 1927 r., brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 23, wybita w nakładzie ponad 54 sztuk na zamówienie Towarzystwa P.. |
I- UNC- |
400 zł 3 000 zł
895 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ Hoene-Wroński, plakieta sygnowana J AUMILLER 1928 r., brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 24 |
I- UNC- |
400 zł 320 zł
896 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ Hoene-Wroński, plakieta sygnowana J AUMILLER 1928 r., brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 24, czyszczona |
400 zł 320 zł
897 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ Ratusz w Poznaniu, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, 1928 r., brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 25, rzadka |
I- UNC- |
600 zł 680 zł
898 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ zestaw plakiet Ratusz w Poznaniu (1928) i Ostra Brama w Wilnie (1929), obie niesygnowane, wykonane przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, brąz 40 x 27 mm, Strzałk. 25 .. |
I- UNC- |
200 zł 620 zł
899 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ Tadeusz Kościuszko, plakieta sygnowana Wł. Gruberski, 1930 r., brąz srebrzony 92 x 62 mm, Strzałk. 39, srebrzenie póżniejsze, rzadka |
II+ EF+ |
400 zł 700 zł
900 | POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ Stefan Batory, plakieta niesygnowana, projektu Zofii Trzcińskiej-Kamińskiej, brąz 90 x 70 mm, nakład ponad 50 sztuk, Strzałk. 49, rzadka |
I UNC |
500 zł 4 100 zł