Aukcja 35 / 860

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa Jana Höhna jun., wybity z okazji koronacji pary królewskiej w 1676 r., Aw

Numer: 860
Opis: POLSKA. medal autorstwa Jana Höhna jun., wybity z okazji koronacji pary królewskiej w 1676 r., Aw; W ozdobnym wieńcu popiersia Jana III i małżonki w prawo, na ramieniu sygn. I.H., Rw: Palma z koroną królewską na tle Krakowa, u góry napis CRESCANT CUM PALMIS NOMINA, u dołu w kartuszu CORONATI 2 FEB 1676, Racz. 207, H-Cz. 2419 R1, srebro 47 mm, 33.99 g, ładna patyna, piękny efektowny medal
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 02-12-2006
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Cena wywoławcza: 4 800 zł
Cena wylicytowana: 6 200 zł
Ilość odsłon: 454