Aukcja 35 / 1085

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  LITERATURA

K. Stronczyński - Dawne monety polskie dynastii Piastów i Jagiellonów, I tom, 247 str., lustracje w tekście wraz z odręcznymi zapiskami, Piotrków 1883

Numer: 1085
Opis: K. Stronczyński - Dawne monety polskie dynastii Piastów i Jagiellonów, I tom, 247 str., lustracje w tekście wraz z odręcznymi zapiskami, Piotrków 1883; II tom 221 str., ilustracje w tekście, +22 tablice, Piotrków 1884; III tom, 244 str., +13 tablic, ilustracje w tekście, Piotrków 1885; razem 3 tomy (dwa tomy twarda oprawa - półskórek z napisami na grzbiecie, jeden tom twarda oprawa - płótno)
Stan: ,
Data sprzedaży: 02-12-2006
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 550 zł
Ilość odsłon: 545