Aukcja 35 / 1086
USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
« poprzednia ::
wróć
Stanisław hr. Walewski - Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1624 (tablice zamieszczone w kieszeni książki), 224 strony, 19 tablic, Kraków 1884, twarda oprawa - płótno z napisami na grzbiecie, obwoluta
Numer: | 1086 |
Opis: | Stanisław hr. Walewski - Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1624 (tablice zamieszczone w kieszeni książki), 224 strony, 19 tablic, Kraków 1884, twarda oprawa - płótno z napisami na grzbiecie, obwoluta |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 02-12-2006 |
Cena szacunkowa: | 400 zł |
Cena wywoławcza: | 320 zł |
Cena wylicytowana: | 740 zł |
Ilość odsłon: 1276