Aukcja 31 / 115

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  Starożytność  GRECJA

Heftalici (Biali Hunowie)- naśladownictwo drachmy sasanidzkiej Peroza- Afganistan VI w, Aw: Głowa władcy w prawo, Rw: Ołtarz Ognia i strażnicy, na kołnierzu trzy kontrasygnatury, Mitchiner 1468, bilon 2.83 g, patyna

Numer: 115
Opis: GRECJA. Heftalici (Biali Hunowie)- naśladownictwo drachmy sasanidzkiej Peroza- Afganistan VI w, Aw: Głowa władcy w prawo, Rw: Ołtarz Ognia i strażnicy, na kołnierzu trzy kontrasygnatury, Mitchiner 1468, bilon 2.83 g, patyna
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1394