Aukcja nr 3

USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
Jesteś w: A3  MEDALE  POLSKA
medal CK. Galicyjskiego Towarzystwa Gospodarczego, dedykowany Jędrzejowi Zamojskiemu, 1850r., Aw: .. medal CK. Galicyjskiego Towarzystwa Gospodarczego, dedykowany Jędrzejowi Zamojskiemu, 1850r., Aw: ..
555 POLSKA
medal CK. Galicyjskiego Towarzystwa Gospodarczego, dedykowany Jędrzejowi Zamojskiemu, 1850r., Aw: Popiersie Jędrzeja Zamojskiego w prawo, a wokół napis, sygn. pod pop..
120 zł
165 zł
medal pamiątkowy poświęcony ks. Leonowi Sapieże, 1858r., Aw: Popiersie w lewo, podwójny napis w ot.. medal pamiątkowy poświęcony ks. Leonowi Sapieże, 1858r., Aw: Popiersie w lewo, podwójny napis w ot..
556 POLSKA
medal pamiątkowy poświęcony ks. Leonowi Sapieże, 1858r., Aw: Popiersie w lewo, podwójny napis w otoku, sygn. pod popiersiem C. Radnitzky., Rw: Alegoryczna postać kobi..
120 zł
235 zł
557 POLSKA
medal poświęcony chemikowi profesorowi Ignacemu Fonbergowi, Aw: Głowa w lewo i napis, sygn. W. Kullrich F., Rw: Postać kobieca na tronie, wokół przybory laboratoryjne..
50 zł
40 zł
558 POLSKA
medal pamiątkowy bez daty, Aw: Dwaj rolnicy na tle Krakowa, poniżej napis SZCZĘŚĆ BOŻE i sygn. C. Radnitzky, Rw: W wieńcu napis poziomy UMIEJĘTNEJ I WYTRWAŁEJ PRACY, ..
80 zł
72 zł
559 POLSKA
owalny medalik na pamiątkę odszukania szczątków synów Jana III Sobieskiego, 1862, Aw: Matka Boska w obłokach, niżej dwie klęczące postacie i napis, Rw: Napis poziomy ..
III-
VF-
25 zł
560 POLSKA
medal z zawieszką poświęcony Franciszkowi Józefowi I za zasługi dla Polaków w zaborze austriackim, Aw: Portret cesarza w lewo i napis, sygn. M. Kurnatowski, Rw: Napis..
15 zł
12 zł
561 POLSKA
medal pamiątkowy na setną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, 1891r., Aw: Tarcza herbowa polsko-litewska pod koroną i wokół napis, Rw: Tarcza herbowa polska na tl..
20 zł
22 zł
medal nagrodowy wystawy jubileuszowej w Cieszynie 1893r., Aw: Tarcza herbowa Księstwa Cieszyńskieg.. medal nagrodowy wystawy jubileuszowej w Cieszynie 1893r., Aw: Tarcza herbowa Księstwa Cieszyńskieg..
562 POLSKA
medal nagrodowy wystawy jubileuszowej w Cieszynie 1893r., Aw: Tarcza herbowa Księstwa Cieszyńskiego i napis, Rw: Płody rolne i narzędzia pracy rolników, wokół napis i..
100 zł
180 zł
563 POLSKA
jednostronny pamiątkowy medalik na rocznicę stracenia członków Rządu Narodowego 1916r. Na tle krzyża tabliczka z napisem: PAMIĘCI STRACENIA CZŁONKÓW RZĄDU NARODOWEGO ..
20 zł
30 zł
564 POLSKA
jednostronna plakietka z okazji rocznicy stracenia członków Rządu Narodowego 1916r. Mogiła po bokach daty 1864 5/8 1916 i napis: CIENIOM CZŁONKÓW RZĄDU NARODOWEGO W C..
20 zł
16 zł
565 POLSKA
medal na zmiany terytorialne granic polskich 1919r, Aw: Husarz walczący ze smokami i napis, Rw: Podobizna obrazu Matki Boskiej Ostrobramskiej i napis, u dołu sygn. LE..
40 zł
50 zł
566 POLSKA
medal pamiątkowy z zawieszką, Aw: Orzeł w koronie i napis, Rw: Poziomy napis: 3 Maj 1925r, grawerowany numer 405, srebro, 12,6g 30 mm.
40 zł
krzyż orderu Polonia Restituta, wzór 1921r., III klasy ze wstęgą, brąz i emalia 58 x 58 mm. krzyż orderu Polonia Restituta, wzór 1921r., III klasy ze wstęgą, brąz i emalia 58 x 58 mm.
567 POLSKA
krzyż orderu Polonia Restituta, wzór 1921r., III klasy ze wstęgą, brąz i emalia 58 x 58 mm.
80 zł
100 zł