Aukcja 3 / 718

USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
Jesteś w: A3  LITERATURA
« poprzednia :: wróć

Zonnebloem - Officiele catalogus zilveren munten - części 1, 2 i 3, Katalog monet srebrnych dla Zjednoczonych Prowincji Niderlandów Północnych za okres 1576-1795r., z wyceną dla 4 stanów zachowań, wszystkie monety ilustrowane. Amsterdam, 1981 r.,oprawa brązowy półskórek.

Numer: 718
Opis: Zonnebloem - Officiele catalogus zilveren munten - części 1, 2 i 3, Katalog monet srebrnych dla Zjednoczonych Prowincji Niderlandów Północnych za okres 1576-1795r., z wyceną dla 4 stanów zachowań, wszystkie monety ilustrowane. Amsterdam, 1981 r.,oprawa brązowy półskórek.
Stan: ,
Cena szacunkowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 56 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 570