Aukcja 3 / 716

USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
Jesteś w: A3  LITERATURA

Zygmunt Walewski - Trojaki koronne Zygmunta III, Kraków, 1884 str., 19 tablic, oprawa półskórek.

Numer: 716
Opis: Zygmunt Walewski - Trojaki koronne Zygmunta III, Kraków, 1884 str., 19 tablic, oprawa półskórek.
Stan: ,
Data sprzedaży: 23-11-1992
Cena szacunkowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 64 zł
Cena wylicytowana: 64 zł
Ilość odsłon: 600