Aukcja 3 / 706

USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
Jesteś w: A3  LITERATURA

Feliks Bentkowski - Spis medalów polskich. 259 str., 4 miedzioryty w tekście. Warszawa, 1830r., oprawa półskórek, bardzo rzadki egzemplarz katalogu gabinetu numizmatycznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Numer: 706
Opis: Feliks Bentkowski - Spis medalów polskich. 259 str., 4 miedzioryty w tekście. Warszawa, 1830r., oprawa półskórek, bardzo rzadki egzemplarz katalogu gabinetu numizmatycznego Uniwersytetu Warszawskiego.
Stan: ,
Data sprzedaży: 23-11-1992
Cena szacunkowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 96 zł
Cena wylicytowana: 180 zł
Ilość odsłon: 675