Aukcja 3 / 706
USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
Feliks Bentkowski - Spis medalów polskich. 259 str., 4 miedzioryty w tekście. Warszawa, 1830r., oprawa półskórek, bardzo rzadki egzemplarz katalogu gabinetu numizmatycznego Uniwersytetu Warszawskiego.
Numer: | 706 |
Opis: | Feliks Bentkowski - Spis medalów polskich. 259 str., 4 miedzioryty w tekście. Warszawa, 1830r., oprawa półskórek, bardzo rzadki egzemplarz katalogu gabinetu numizmatycznego Uniwersytetu Warszawskiego. |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 23-11-1992 |
Cena szacunkowa: | 120 zł |
Cena wywoławcza: | 96 zł |
Cena wylicytowana: | 180 zł |
Ilość odsłon: 2009