Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  MONETY OBCE
1053 ROSJA / Anna 1730-1740
rubel 1738, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 87, Uzdenikow 734
250 zł
410 zł
1054 ROSJA / Anna 1730-1740
rubel 1739, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 72, Uzdenikow 742, patyna
300 zł
450 zł
1055 ROSJA / Anna 1730-1740
rubel 1740, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 73, Uzdenikow 750
600 zł
480 zł
1056 ROSJA / Anna 1730-1740
300 zł
270 zł
1057 ROSJA / Anna 1730-1740
połtina 1732, Moskwa, Bitkin 45, Uzdenikow 704, rzadka
800 zł
760 zł
1058 ROSJA / Anna 1730-1740
połtina 1738, Moskwa, Bitkin 75, Uzdenikow 738, rzadka
600 zł
900 zł
1059 ROSJA / Anna 1730-1740
zestaw monet Anny -diengi 1731, 1734, 1735, 1737, 1738, 1739, Moskwa, połuszki 1730, 1731 i 1735, Moskwa, oraz Elżbiety -diengi 1748, 1749 i 1750, Moskwa, razem 12 sz..
II/III
EF/VF
200 zł
260 zł
1060 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
2 ruble 1756, Moskwa, Bitkin 40, Fr. 99, złoto, 3.22 g, patyna, ładny egzemplarz
2 000 zł
2 000 zł
1061 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1757, Moskwa, Bitkin 43, Fr. 100, złoto, 1.56 g, patyna, ladnie zachowany
1 200 zł
1 700 zł
1062 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45, Fr. 101, złoto, 0.82 g, ładny egzemplarz
800 zł
860 zł
1063 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45 ale nieco inny rysunek, Fr. 101, złoto, 0.95 g, drobne uszkodzenie na rewersie ale ładny egzemplarz
600 zł
560 zł
1064 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45 ale nieco inny rysunek, Fr. 101, złoto, 0.72 g, uszkodzenie na rewersie
500 zł
400 zł
1065 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1742, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 161, Uzdenikow 772, patyna
500 zł
400 zł
1066 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
500 zł
940 zł
1067 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1742, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 67, Uzdenikow 773, patyna
400 zł
460 zł
1068 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1745, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 168, Uzdenikow 795, ładny egzemplarz
700 zł
560 zł
1069 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1746, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 169, Uzdenikow 802, ciemna patyna
250 zł
200 zł
1070 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1747, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 78, Uzdenikow 808, patyna
250 zł
250 zł
1071 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1751, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, litery I-M, napis wokoło, Bitkin 175, Uzdenikow 831, patyna
250 zł
200 zł
1072 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1753, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 178, Uzdenikow 852, mała rysa na awersie
350 zł
720 zł