Aukcja nr 27
USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
1053 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1738, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 87, Uzdenikow 734 |
III VF |
250 zł 410 zł
1054 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1739, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 72, Uzdenikow 742, patyna |
III VF |
300 zł 450 zł
1055 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1740, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 73, Uzdenikow 750 |
600 zł 480 zł
1056 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1740, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 73, Uzdenikow 750 |
III VF |
300 zł 270 zł
1057 | ROSJA / Anna 1730-1740 połtina 1732, Moskwa, Bitkin 45, Uzdenikow 704, rzadka |
800 zł 760 zł
1058 | ROSJA / Anna 1730-1740 połtina 1738, Moskwa, Bitkin 75, Uzdenikow 738, rzadka |
600 zł 900 zł
1059 | ROSJA / Anna 1730-1740 zestaw monet Anny -diengi 1731, 1734, 1735, 1737, 1738, 1739, Moskwa, połuszki 1730, 1731 i 1735, Moskwa, oraz Elżbiety -diengi 1748, 1749 i 1750, Moskwa, razem 12 sz.. |
II/III EF/VF |
200 zł 260 zł
1060 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 2 ruble 1756, Moskwa, Bitkin 40, Fr. 99, złoto, 3.22 g, patyna, ładny egzemplarz |
2 000 zł 2 000 zł
1061 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1757, Moskwa, Bitkin 43, Fr. 100, złoto, 1.56 g, patyna, ladnie zachowany |
II- EF- |
1 200 zł 1 700 zł
1062 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45, Fr. 101, złoto, 0.82 g, ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
800 zł 860 zł
1063 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45 ale nieco inny rysunek, Fr. 101, złoto, 0.95 g, drobne uszkodzenie na rewersie ale ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
600 zł 560 zł
1064 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45 ale nieco inny rysunek, Fr. 101, złoto, 0.72 g, uszkodzenie na rewersie |
III VF |
500 zł 400 zł
1065 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1742, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 161, Uzdenikow 772, patyna |
500 zł 400 zł
1066 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1742, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 161, Uzdenikow 772, patyna |
500 zł 940 zł
1067 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1742, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 67, Uzdenikow 773, patyna |
III VF |
400 zł 460 zł
1068 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1745, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 168, Uzdenikow 795, ładny egzemplarz |
700 zł 560 zł
1069 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1746, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 169, Uzdenikow 802, ciemna patyna |
III VF |
250 zł 200 zł
1070 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1747, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 78, Uzdenikow 808, patyna |
III VF |
250 zł 250 zł
1071 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1751, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, litery I-M, napis wokoło, Bitkin 175, Uzdenikow 831, patyna |
III VF |
250 zł 200 zł
1072 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1753, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 178, Uzdenikow 852, mała rysa na awersie |
350 zł 720 zł