Aukcja 27 / 1208

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  LITERATURA

K. Stronczyński- Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300, 6 +362 + 22 str., 36 tablic, Warszawa 1847, oprawa półskórek, niewielkie zaplamienia i ślady kornika, niezły egzemplarz

Numer: 1208
Opis: K. Stronczyński- Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300, 6 +362 + 22 str., 36 tablic, Warszawa 1847, oprawa półskórek, niewielkie zaplamienia i ślady kornika, niezły egzemplarz
Stan: ,
Data sprzedaży: 30-11-2002
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 480 zł
Ilość odsłon: 1089