Aukcja 27 / 1205

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  LITERATURA

Herstal- The American Auction Association- The Stanisław Herstal Sale- 7-9 February 1974, 38 str. 1 tablica, odbitka kserograficzna polskiej części katalogu, lista wynikowa, oprawa półskórek

Numer: 1205
Opis: Herstal- The American Auction Association- The Stanisław Herstal Sale- 7-9 February 1974, 38 str. 1 tablica, odbitka kserograficzna polskiej części katalogu, lista wynikowa, oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 30-11-2002
Cena szacunkowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 56 zł
Cena wylicytowana: 56 zł
Ilość odsłon: 539