Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
grosz 1762, Mitawa, Kurp. 1549 R3, Kruggel 5.2.2.4., bardzo ładny połysk menniczy, moneta rzadka w.. grosz 1762, Mitawa, Kurp. 1549 R3, Kruggel 5.2.2.4., bardzo ładny połysk menniczy, moneta rzadka w..
624 KSIĘSTWO KURLANDII / Karol Saski 1759-1762
grosz 1762, Mitawa, Kurp. 1549 R3, Kruggel 5.2.2.4., bardzo ładny połysk menniczy, moneta rzadka w tym stanie zachowania
500 zł
640 zł
szeląg 1762, Mitawa, Kam. 1548 R3, Kruggel 5.1.1.3., patyna, ładnie zachowany szeląg 1762, Mitawa, Kam. 1548 R3, Kruggel 5.1.1.3., patyna, ładnie zachowany
625 KSIĘSTWO KURLANDII / Karol Saski 1759-1762
szeląg 1762, Mitawa, Kam. 1548 R3, Kruggel 5.1.1.3., patyna, ładnie zachowany
300 zł
410 zł