Aukcja nr 25
USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
948 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 2 ruble 1756, Petersburg, Aw: Popiersie carycy i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Uzdenikow 4075, Fr. 99, złoto, 3,22 g, uszkodzenie tła na awersie |
III VF |
500 zł 1 300 zł
949 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1744, Petersburg, Aw: Popiersie carycy i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Uzdenikow 787 |
III VF |
300 zł 640 zł
950 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1745, Petersburg, Aw: Popiersie carycy i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Uzdenikow 795, ładnie zachowany egzemplarz |
450 zł 740 zł
951 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1746, Petersburg, Aw: Popiersie carycy i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Uzdenikow 802, patyna |
III VF |
300 zł 370 zł
952 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1749, Moskwa, Aw: Popiersie carycy, niżej litery i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Uzdenikow 821 |
III VF |
250 zł 310 zł
953 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1750, Moskwa, Aw: Popiersie carycy, niżej literyi napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Uzdenikow 827, ślad po zawieszce |
IV F |
100 zł 80 zł
954 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1751, Moskwa, Aw: Popiersie carycy, niżej litery i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Uzdenikow 834, patyna |
350 zł 640 zł
955 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1755, Petersburg, Aw: Popiersie carycy i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, litery , napis wokoło, Uzdenikow 873 |
III VF |
200 zł 300 zł
956 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1756, Petersburg, Aw: Popiersie carycy i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, litery I-M, napis wokoło, Uzdenikow 881 |
250 zł 560 zł
957 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 połtina 1745, Moskwa, Aw: Popiersie carycy, niżej litery i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Uzdenikow 799 |
III- VF- |
200 zł 250 zł
958 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 połtina 1756, Petersburg, Aw: Popiersie carycy i napis, Rw: Monogram i napis, Uzdenikow 4081, Fr. 101, złoto, 0,81 g, na awersie punca - litera C, moneta wyjęta z opr.. |
III VF |
250 zł 330 zł
959 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 półpołtinnik 1747, Moskwa, Uzdenikow 812 |
III VF |
125 zł 110 zł
960 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 półpołtinnik 1750, Moskwa, Uzdenikow 829 |
III VF |
100 zł 180 zł
961 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 półpołtinnik 1756, Moskwa, Uzdenikow 886 |
150 zł 230 zł
962 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 griwiennik 1748, Uzdenikow 819 |
75 zł 150 zł
963 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 zestaw monet: griwiennik 1747, 1748, 5 kopiejek 1758, dienga 1741 (2 sztuki) i połuszka 1751, Uzdenikow 814, 819, 906, 2515 i 2539, razem 6 sztuk |
III/III+ VF/VF+ |
150 zł 230 zł
964 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 zestaw monet: 5 kopiejek 1760 (2 sztuki) i 1761, Uzdenikow 2602, 2615, razem 3 sztuki |
II/IV |
100 zł 80 zł
965 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 zestaw monet: 2 kopiejki 1757 (3 sztuki), 1758 (2 sztuki), 1759, 1761, dienga 1743, 1744, 1746, 1747, 1748 (2 sztuki), 1749 (2 sztuki), 1750 (3 sztuki), 1751 i 1753, .. |
II/III- |
200 zł 160 zł
966 | Elżbieta 1741-1761 / Monety bite dla prowincji bałtyckich 96 kopiejek 1757, Petersburg, Aw: Popiersie cesarzowej i napis w otoku, Rw: Orzeł dwugłowy z herbami i napis wokoło, Uzdenikow 4226, Mich. 314, rzadkie |
II- EF- |
5 000 zł | |
967 | Elżbieta 1741-1761 / Monety bite dla prowincji bałtyckich 48 kopiejek 1757, Petersburg, Aw: Popiersie cesarzowej i napis w otoku, Rw: Orzeł dwugłowy z herbami i napis wokoło, Uzdenikow 4229, Mich. 315, rzadkie |
III- VF- |
1 000 zł |