Aukcja nr 25
USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
688 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 5 złotych 8.06.1794, seria N.D.1., Pick A1, Miłczak A1a |
300 zł 330 zł
689 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 50 złotych 8.06.1794, seria A, Pick A4, Miłczak A4a, okazowy egzemplarz |
I- UNC- |
600 zł 760 zł
690 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 100 złotych 8.06.1794, seria A, Pick A5, Miłczak A5a, bardzo ładny egzemplarz ze znakiem wodnym wytwórni papieru |
1 000 zł 1 500 zł
691 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 4 złote polskie 4.09.1794, seria 1-C, Pick A11, Miłczak A11b |
I UNC |
60 zł 130 zł
692 | POLSKA / Księstwo Warszawskie 1807-1815 1 talar 1.12.1810, podpis komisarza: Potocki, Pick A12, Miłczak A12b |
III VF |
250 zł 200 zł
693 | POLSKA / Królestwo Polskie 1815-1830 5 złotych 1.05.1830, podpisy: Lubowidzki i Niepokoyczycki, seria 194, numeracja 5793514, Pick A19, Miłczak A19a, bardzo rzadki |
IV F |
1 250 zł 1 100 zł
694 | POLSKA / Powstanie Listopadowe 1830-1831 6 % asygnata skarbowa na 100 złotych 1831, Pick- , Moczydłowski PL1 |
III VF |
800 zł 640 zł
695 | POLSKA / Powstanie Listopadowe 1830-1831 6 % asygnata skarbowa na 200 złotych 1831, A 18A, Moczydłowski PL2 |
800 zł 640 zł
696 | POLSKA / Królestwo Polskie 1831-1874 1 rubel srebrem 1847, podpisy: Tymowski i Korostowcew, Pick A29, Miłczak A29a, banknot po ładnej konserwacji z zachowaniem naturalnego wyglądu |
IV F |
1 400 zł 1 120 zł
697 | POLSKA / Królestwo Polskie 1831-1874 1 rubel srebrem 1858, podpisy: Niepokoyczycki i Łubkowski, Pick A45, Miłczak A45a, banknot po dobrej konserwacji z zachowaniem naturalnego wyglądu |
IV/V F/VG |
1 000 zł 800 zł
698 | POLSKA / Królestwo Polskie 1831-1874 1 rubel srebrem 1858, podpisy: Niepokoyczycki i Szymanowski, Pick A45, Miłczak A45a, banknot po konserwacji z zachowa- niem naturalnego wyglądu |
IV F |
800 zł 800 zł
699 | POLSKA / Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10.000.000 marek polskich 20.11.1923, seria B 123456 / 789000, WZÓR dwukrotnie perforowany, Miłczak 39, Pick 39 |
300 zł 320 zł
700 | POLSKA / Rzeczpospolita Polska 1918-1939 przekaz na 100.000.000 marek polskich 20.11.1923, WZÓR dwukrotnie perforowany, Miłczak 41, Pick 41 |
1 000 zł 1 150 zł
701 | POLSKA / Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 28.02.1919, S.23.A 050344, WZÓR dwukrotnie perforowany, Miłczak 48, Pick 52 |
300 zł 310 zł
702 | POLSKA / Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1.000 złotych 28.02.1919, WZÓR, Miłczak 55b, Pick 59a |
500 zł 400 zł
703 | POLSKA / Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5.000 złotych 28.02.1919, WZÓR, Miłczak 56, Pick 60 |
I- UNC- |
900 zł 850 zł
704 | POLSKA / Bank Polski na emigracji 1, 2 5, 10, 20, 50, 100 i 500 złotych 15.08.1939, wzory Pick 79s-80s, Miłczak 79b-86b, razem 8 sztuk |
I/II UNC/EF |
3 000 zł 4 250 zł
705 | POLSKA / Generalna Gubernia 50 złotych 1.03.1940, Pick 96, Miłczak 96, bardzo rzadki w tym stanie zachowania |
I UNC |
250 zł 340 zł
706 | POLSKA / Banknoty powojenne 500 złotych 1944, \obowiązkowym, seria TA |
I- UNC- |
500 zł 900 zł
707 | POLSKA / Banknoty zastępcze Bydgoszcz -10, 50 fenigów, 5 i 20 marek 30.03.1920 emitowane przez Gminę miasta Bydgoszcz, Keller 2767, a.b, bardzo rzadkie w tym stanie zachowania, razem 4 sztuki |
I UNC |
200 zł 320 zł