Aukcja 24 / 818

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  MEDALIONY I PLAKIETY

Bolesław Chrobry-medalion produkcji fabryki Mintera po roku 1860

Numer: 818
Opis: Bolesław Chrobry-medalion produkcji fabryki Mintera po roku 1860; Popiersie króla w koronie w prawo, z lewej napis BOLESŁAW- CHROB:, niżej MODELOWAŁ W. ŚWIECKI, NAKŁAD I ODLEW FABRYKI MINTERA, Jaworski 6, Dubrowska-Sołtan 23, brąz, 128 mm, patyna, zdjęcie na stronie 77
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 1 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 874