Aukcja 21 / 868

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  MEDALE  ŚLĄSK

medal religijny autorstwa Jan Buchheima, Aw: W wieńcu utworzonym przez obłoki na których siedzą anioł- ki popiersie Chrystusa w wieńcu w prawo i napis w otoku IGO SUM VIA VERITAS, Rw: Chrystus siedzą- cy na grobowcu z kielichem i gałązką w dłoniach, na plecach ma oparty krzyż, napis w otoku ET LIVORE EIUS SANATI SUM ESA, u dołu sygn. I.B., srebro 51 mm, uszkodzony rant, medal wzorowany na medalu S. Dadlera

Numer: 868
Opis: ŚLĄSK. medal religijny autorstwa Jan Buchheima, Aw: W wieńcu utworzonym przez obłoki na których siedzą anioł- ki popiersie Chrystusa w wieńcu w prawo i napis w otoku IGO SUM VIA VERITAS, Rw: Chrystus siedzą- cy na grobowcu z kielichem i gałązką w dłoniach, na plecach ma oparty krzyż, napis w otoku ET LIVORE EIUS SANATI SUM ESA, u dołu sygn. I.B., srebro 51 mm, uszkodzony rant, medal wzorowany na medalu S. Dadlera
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 956