Aukcja 21 / 835
USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
plakietka z okazji otwarcia Politechniki Warszawskiej sygn. W. Wiśniewski, 1917 r.
Numer: | 835 |
Opis: | POLSKA. plakietka z okazji otwarcia Politechniki Warszawskiej sygn. W. Wiśniewski, 1917 r.; Orzeł z herbem uczelni i napis poziomy UNIV.POLIT.WARSZAW., w dolnej płaszczyźnie Satyr grający na trąbce i napis D.O.M. 15-XI-1915+22.VI.1917, Dubrowska 222, brąz 34x35 mm |
Stan: | II-, Nearly Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 03-06-2000 |
Cena szacunkowa: | 100 zł |
Cena wywoławcza: | 80 zł |
Cena wylicytowana: | 340 zł |
Ilość odsłon: 905