Aukcja 21 / 829
USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
medal Jana Dekerta 1891 r. sygn. Lauer (medalier norymberski), Aw
Numer: | 829 |
Opis: | POLSKA. medal Jana Dekerta 1891 r. sygn. Lauer (medalier norymberski), Aw; Popiersie na wprost i napis w otoku JAN DEKERT PREZYDENT M. WARSZAWY, pod popiersiem W R.1789, Rw: Czteropolowa tarcza herbo- wa pod koroną, niżej herb Krakowa i napis w otoku W STULETNIĄ ROCZNICĘ NADANIA PRAW MIAS- TOM POLSKIM 18 KWIETNIA R.1791, H-Cz.10461/3879a, brąz 50 mm, patyna, medal wybity na pamiątkę Sejmu Czteroletniego |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 03-06-2000 |
Cena szacunkowa: | 200 zł |
Cena wywoławcza: | 160 zł |
Cena wylicytowana: | 350 zł |
Ilość odsłon: 950