Aukcja 21 / 820

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa Barre’a wybity w 1831 na zlecenie Komitetu Brukselskiego, Aw: Personifikacje Belgii i Polski stojące na wprost i napis w otoku TU NE MOURRAS PAS, w odcinku data MDCCCXXXI i sygn. BARRE FECIT, Rw: Poziomy napis A L’ HEROÏQVE POLOGNE, u góry korona z 14 gwiazdek i dwie skrzyżowane gałązki u dołu, H-Cz.3831 R4, brąz 51 mm, ładna patyna

Numer: 820
Opis: POLSKA. medal autorstwa Barre’a wybity w 1831 na zlecenie Komitetu Brukselskiego, Aw: Personifikacje Belgii i Polski stojące na wprost i napis w otoku TU NE MOURRAS PAS, w odcinku data MDCCCXXXI i sygn. BARRE FECIT, Rw: Poziomy napis A L’ HEROÏQVE POLOGNE, u góry korona z 14 gwiazdek i dwie skrzyżowane gałązki u dołu, H-Cz.3831 R4, brąz 51 mm, ładna patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 03-06-2000
Cena szacunkowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 96 zł
Cena wylicytowana: 250 zł
Ilość odsłon: 1202