Aukcja 21 / 809

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa Christiana Wermutha poświęcony Marii Leszczyńskiej, królowej Francji wybity w 1726 roku, Aw: Maria Leszczyńska stojąca w lewo przy rosnącym kwiecie lilii i napis w otoku DESIDERATISSIMA GALLORVM REGINA MARIA LESKINZSKI, w odcinku QVIBVS SALVS DESVSQVE PATRIE CORDI EST D.D.D.C.W., Rw: Napis poziomy VOTA PVBLICA PRO MASCVLA SOBOLE REGIA i w otoku SVBDITOS AC HOSTES PACATOS REGET IS PATRIIS VIRTVTIBVS OMNES, chronostych daty 1726, H-Cz.- , Racz.-, brąz 42 mm, ładna patyna

Numer: 809
Opis: POLSKA. medal autorstwa Christiana Wermutha poświęcony Marii Leszczyńskiej, królowej Francji wybity w 1726 roku, Aw: Maria Leszczyńska stojąca w lewo przy rosnącym kwiecie lilii i napis w otoku DESIDERATISSIMA GALLORVM REGINA MARIA LESKINZSKI, w odcinku QVIBVS SALVS DESVSQVE PATRIE CORDI EST D.D.D.C.W., Rw: Napis poziomy VOTA PVBLICA PRO MASCVLA SOBOLE REGIA i w otoku SVBDITOS AC HOSTES PACATOS REGET IS PATRIIS VIRTVTIBVS OMNES, chronostych daty 1726, H-Cz.- , Racz.-, brąz 42 mm, ładna patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 03-06-2000
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 480 zł
Ilość odsłon: 1250