Aukcja nr 20

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
Jesteś w: A20  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
1114 Pieniądz polski- Przewodnik po wystawie numizmatycznej we Lwowie, 60 str., 4 tablice, wydano 500 egz, ten ma numer 410, Lwów 1934, oprawa kartonowa
100 zł
140 zł
1115 H. Polaczkówna- Najstarsze źródła heraldyki polskiej, 43 str., Lwów 1924, oprawa papierowa
60 zł
48 zł
1116 E. Raczyński- Gabinet medalów polskich tom I, 359 str., 103 tabl., Wrocław 1838, tom II 397 str., tabl. 104- 260 Wrocław 1838, tom III, 332 str. tabl. 261- 471, Pozna..
6 000 zł
7 700 zł
1117 W. Stężyński- Bandtkie- Numismatyka Krajowa, tom I 159 + 10 str., 35 tablic, tom II 128 + 22 str., 37 tablic, Warszawa 1839- 1840, ślady zalania, podklejenia, oprawne..
400 zł
900 zł
1118 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne Nr 4 1897, Kraków 1897
30 zł
110 zł
1119 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne Nr 1 1899, Kraków 1899
30 zł
70 zł
1120 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne Nr 2-4 (40-42) 1899, Nr 1-2 (43-44) 1900, Kraków 1899 i 1900
150 zł
500 zł
1121 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne Nr 3 i 4 (45 i 46) 1900, Krakow 1900, oprawa kartonowa
50 zł
210 zł
1122 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne Nr 1 (51), Kraków 1902, oprawa kartonowa
50 zł
80 zł
1123 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne Nr 2 i 3 (52 i 53) 1902, Kraków 1902, oprawa kartonowa
50 zł
210 zł
1124 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne Nr 4 (54) 1902, Kraków 1902, oprawa kartonowa
30 zł
24 zł
1125 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne Nr 4 (54) 1902, Kraków 1902, oprawa kartonowa
50 zł
50 zł
1126 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne Nr 1-4 (57- 60) 1904, Kraków 1904, twarda oprawa
150 zł
420 zł
1127 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne Nr 3 1905, str.298- 335, Kraków 1905
80 zł
120 zł
1128 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne Nr 1-4 (65- 68) 1906, Kraków 1906, twarda oprawa
150 zł
420 zł
1129 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne Nr 1 (69) 1907, Kraków 1907
30 zł
100 zł
1130 Wiadomości numizmatyczno-archeologiczne 1925, Warszawa 1925, 74 str., 2 tabl., cały rocznik
80 zł
150 zł
1131 I. Zagórski- Monety dawnej Polski, 191 + 18 str., 60 tabllic, Warszawa 1845, twarda oprawa, karta tytułowa pocię- ta i podklejona
600 zł
720 zł
1132 J. Zellt- Katalog einer grossen und sehr gewählten Sammlung polnischer Münzen und Medaillen welche zu Berlin am 15 September 1867..., 134 str., oprawa kartonowa podni..
150 zł
120 zł