Aukcja 20 / 1112

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
Jesteś w: A20  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Mikocki- Verzeichnis einer grossen und sehr gewählten polnische Münz- und Medaillen-Sammlung... Wien 1.April 1850, 188 str., 4 tablice, Wiedeń 1850, oprawiony w półskórek ze złoceniami, exliblis, oprawa artystyczna F. Radziszewskiego, jedna z pierwszych aukcji numizmatów polskich, bardzo ciekawy, piękny egzemplarz

Numer: 1112
Opis: Mikocki- Verzeichnis einer grossen und sehr gewählten polnische Münz- und Medaillen-Sammlung... Wien 1.April 1850, 188 str., 4 tablice, Wiedeń 1850, oprawiony w półskórek ze złoceniami, exliblis, oprawa artystyczna F. Radziszewskiego, jedna z pierwszych aukcji numizmatów polskich, bardzo ciekawy, piękny egzemplarz
Stan: ,
Data sprzedaży: 12-02-2000
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Ilość odsłon: 1251