Aukcja 20 / 1112
USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
Mikocki- Verzeichnis einer grossen und sehr gewählten polnische Münz- und Medaillen-Sammlung... Wien 1.April 1850, 188 str., 4 tablice, Wiedeń 1850, oprawiony w półskórek ze złoceniami, exliblis, oprawa artystyczna F. Radziszewskiego, jedna z pierwszych aukcji numizmatów polskich, bardzo ciekawy, piękny egzemplarz
Numer: | 1112 |
Opis: | Mikocki- Verzeichnis einer grossen und sehr gewählten polnische Münz- und Medaillen-Sammlung... Wien 1.April 1850, 188 str., 4 tablice, Wiedeń 1850, oprawiony w półskórek ze złoceniami, exliblis, oprawa artystyczna F. Radziszewskiego, jedna z pierwszych aukcji numizmatów polskich, bardzo ciekawy, piękny egzemplarz |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 12-02-2000 |
Cena szacunkowa: | 800 zł |
Cena wywoławcza: | 640 zł |
Cena wylicytowana: | 1 300 zł |
Ilość odsłon: 1429