Aukcja 20 / 1107
USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
W. Haupt- Kleine sächsische Münzkunde, 184 str., 142 tablice, Berlin 1968, oprawa kartonowa
Numer: | 1107 |
Opis: | W. Haupt- Kleine sächsische Münzkunde, 184 str., 142 tablice, Berlin 1968, oprawa kartonowa |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 80 zł |
Cena wywoławcza: | 64 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1219