Aukcja nr 2
USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
254 | Jan Sobieski 1674-1696 dukat 1683, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop. 289.II.1. -R-, H-Cz. 2479 R, Fr.36, T.15, gięty |
1 200 zł 960 zł
255 | Jan Sobieski 1674-1696 ort 1677, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop. 270.I.lc-RR, H-Cz. 7725 R5, T.4 przedstawiony nominał jest 81 zamiast18 |
III VF |
50 zł 40 zł
256 | Jan Sobieski 1674-1696 szóstak 1679, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop. 267.IB.3c -R-, H-Cz. 9892 |
15 zł 12 zł
257 | Jan Sobieski 1674-1696 szóstak 1684, Bydgoszcz, j.w., (SVP), Kop. 267.IB.8c -RR-, H-Cz. 2490 R2 |
III VF |
15 zł 20 zł
258 | Jan Sobieski 1674-1696 trojaki z puncami kolekcjonerów: Ksawerego Segno i Pilawą Potockich, trojak koronny 1685 i trojak litewski 1583, |
III- VF- |
20 zł 16 zł