Aukcja nr 2

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  POLSKA  Jan Sobieski 1674-1696
dukat 1683, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop. 289.II.1. -R-, H-Cz. 247.. dukat 1683, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop. 289.II.1. -R-, H-Cz. 247..
254 Jan Sobieski 1674-1696
dukat 1683, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop. 289.II.1. -R-, H-Cz. 2479 R, Fr.36, T.15, gięty
1 200 zł
960 zł
255 Jan Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop. 270.I.lc-RR, H-Cz. 7725 R5, T.4 przedstawiony nominał jest 81 zamiast18
50 zł
40 zł
256 Jan Sobieski 1674-1696
szóstak 1679, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop. 267.IB.3c -R-, H-Cz. 9892
15 zł
12 zł
257 Jan Sobieski 1674-1696
szóstak 1684, Bydgoszcz, j.w., (SVP), Kop. 267.IB.8c -RR-, H-Cz. 2490 R2
15 zł
20 zł
258 Jan Sobieski 1674-1696
trojaki z puncami kolekcjonerów: Ksawerego Segno i Pilawą Potockich, trojak koronny 1685 i trojak litewski 1583,
III-
VF-
20 zł
16 zł