Aukcja nr 2
USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
301 | Monety dominialne nieokreślona moneta Augusta III z puncą jednostronną, litery MS |
V VG |
45 zł 36 zł
302 | Monety dominialne trojak Augusta III, miedź z puncą jednostronną, zniekształcony orzeł |
III- VF- |
20 zł 32 zł
303 | Monety dominialne złotówka Stanisława Augusta Poniatowskiego 1766 z puncą litery CB |
II- EF- |
55 zł 62 zł
304 | Monety dominialne złotówka Stanisława Augusta Poniatowskiego 1767 z puncą jednostronną, monogram |
III- VF- |
25 zł 235 zł
305 | Monety dominialne 2 grosze Stanisława Augusta Poniatowskiego 1767 z puncą jednostronną litery CB |
III VF |
55 zł 44 zł
306 | Monety dominialne żeton mosiężny dóbr Wołoczysk 1777, nominał 3, H-Cz. 8148 R3 |
III VF |
80 zł 64 zł
307 | Monety dominialne zestaw czterech sztuk monet zastępczych: 5 groszy, 1 złoty, 5 złotych i 10 złotych z monogramem EL |
25 zł |
308 | Zabór austriacki 1 grosz 1794, Aw: Orzeł dwugłowy nad skrzyżowanymi sztandarami i napis, Rw: Nominał, Plage 11, H-Cz. 3414. |
30 zł 34 zł
309 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa pod koroną, Plage 109, H-Cz 3462. |
II- EF- |
50 zł |
310 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara 1812, Warszawa, j.w., Plage 111, H-Cz. 3471. |
III VF |
35 zł 28 zł
311 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara 1814, Warszawa, j.w., Plage 113, H-Cz. 3478. |
II- EF- |
50 zł 40 zł
312 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa pod koroną, Rw: Nominał, Plage 94, H-Cz. 3464 |
II- EF- |
10 zł 20 zł
313 | Monety w oblężeniu Zamościa 2 złote 1813, Aw: Nominał w wieńcu laurowym i napis, Rw: Napis, Plage 126, H-Cz. 3489, ślady złocenia |
200 zł |
314 | KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825 50 złotych 1821, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Plage 6, H-Cz. 3554 R, Fr. 36 |
700 zł 590 zł
315 | KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Plage 37, H-Cz. 3634. |
II- EF- |
60 zł 48 zł
316 | KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 40, H-Cz. 3652. |
II- EF- |
85 zł 110 zł
317 | KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1832, Warszawa, j.w., Plage 41, H-Cz. 3666. |
III VF |
35 zł |
318 | KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ramce, Plage 269, H-Cz. 3659 R, Fr. 43 |
I- UNC- |
300 zł 300 zł
319 | KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa pod koroną i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272, H-Cz. 3660. |
I- UNC- |
100 zł 205 zł
320 | KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 272, H-Cz. 3660. |
II+ EF+ |
90 zł |