Aukcja nr 18

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
627 Księstwo Legnicko-Brzesko-Wołowskie / Fryderyk II 1505-1547
grosz bez daty, Legnica, F. 188
300 zł
310 zł
628 Księstwo Legnicko-Brzesko-Wołowskie / Fryderyk II 1505-1547
grosz 1545, Legnica, F. u S. 1370, bardzo ładny egzemplarz
200 zł
629 Księstwo Legnicko-Brzesko-Wołowskie / Fryderyk II 1505-1547
grosz 1545, Legnica, drugi egzemplarz
100 zł
630 Księstwo Legnicko-Brzesko-Wołowskie / Jerzy III Brzeski, Ludwik IV Legnicki, Krystian Wołowsko - Oławski 1639-1663
dukat 1658, Brzeg, F. u S. 1767, Fr. 3200, złoto, 3,39 g., ślad po uchu i drobne uszkodzenia w tle, stara patyna
1 500 zł
2 050 zł
631 Księstwo Legnicko-Brzesko-Wołowskie / Jerzy III Brzeski 1639-1664
3 krajcary 1662, Brzeg, F. u S. 1855
60 zł
75 zł
632 Księstwo Legnicko-Brzesko-Wołowskie / Ludwik IV Legnicki 1654-1663
3 krajcary 1661, Brzeg, F. u S. 1879
60 zł
65 zł
633 Księstwo Legnicko-Brzesko-Wołowskie / Krystian Wołowski 1654-1672
3 krajcary 1668, Brzeg, F. u S. 1928
60 zł
70 zł
634 Księstwo Legnicko-Brzesko-Wołowskie / Krystian Wołowski 1654-1672
3 krajcary 1669, Brzeg, F. u S. 1931
60 zł
80 zł
635 Księstwo Legnicko-Brzesko-Wołowskie / Krystian Wołowski 1654-1672
3 krajcary 1670, Brzeg, F. u S. 1936
60 zł
90 zł
636 Księstwo Legnicko-Brzesko-Wołowskie / Krystian Wołowski 1654-1672
1 krajcar 1665, Brzeg, F. u S. 1919
60 zł
75 zł
637 Księstwo Legnicko-Brzesko-Wołowskie / Krystian Wołowski 1654-1672
1 krajcar 1669, Brzeg, F. u S. 1932
60 zł
75 zł