Aukcja nr 18

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
596 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
trojak 1541, Królewiec, Neumann 42, Bahr. 1172, odmiana z młodszym popiersiem księcia, patyna
125 zł
170 zł
597 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
trojak 1541, Królewiec, Neumann 43, Bahr. 1172, odmiana ze starszym popiersiem księcia
125 zł
180 zł
598 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
trojak 1545, Neumann 44, Bahr. 1194, popiersie księcia ze szpiczastą brodą, ładna stara patyna
400 zł
320 zł
599 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1531, Królewiec, Neumann 45, Bahr. 1133
60 zł
90 zł
600 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1534, Królewiec, Neumann 45, Bahr. 1143
60 zł
75 zł
601 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1535, Królewiec, Neumann 45, Bahr. 1157
I/II
UNC/EF
70 zł
85 zł
602 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1537, Królewiec, Neumann 45, Bahr. 1164
60 zł
60 zł
603 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1539, Królewiec, Neumann 45, Bahr. 1169
50 zł
604 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1540, Królewiec, Neumann 45, Bahr. 1173, popiersie księcia z krótką brodą
50 zł
605 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1542, Królewiec, Neumann 46, Bahr. 1182
60 zł
50 zł
606 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1543, Królewiec, Neumann 46, Bahr. 1185
70 zł
60 zł
607 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1545, Królewiec, Neumann 1196, Bahr. 1196, popiersie księcia ze szpiczastą brodą, litera N odwrócona, wyjątkowo ładny stan zachowania
200 zł
250 zł
608 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
grosz 1545, Królewiec, drugi egzemplarz
60 zł
130 zł
609 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
zestaw groszy z mennicy królewieckiej 1533, 1534, 1535, 1537, 1538, 1539, razem 6 sztuk
125 zł
100 zł
610 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht Hohenzollern 1525-1568
zestaw monet z mennicy królewieckiej 1541, 1542, 1543, 1544, 1545, 1546, razem 6 sztuk
125 zł
145 zł