Aukcja nr 18
USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
386 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trzydukatówka 1794, Warszawa, Plage 459, Fr. 98, złoto, 12,22 g. |
5 000 zł 6 300 zł
387 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1766, Warszawa, Plage 381, Dav. 1618, popiersie króla w zbroi, patyna |
II- EF- |
1 100 zł 1 050 zł
388 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, drugi egzemplarz |
III VF |
800 zł 940 zł
389 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1768, Warszawa, Plage 382, Dav. 1619, bez napisu na rancie, minimalnie justowany, rzadki |
1 200 zł 1 450 zł
390 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1775, Warszawa, Plage 392, Dav. 1619, odmiana napisu LITU |
III VF |
800 zł 720 zł
391 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1785, Warszawa, Plage 406, Dav. 1620, minimalnie justowany, patyna |
II- EF- |
1 200 zł 1 100 zł
392 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, Plage 407, Dav. 1621, patyna |
II- EF- |
600 zł 800 zł
393 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, drugi egzemplarz |
450 zł 530 zł
394 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, patyna |
500 zł 620 zł
395 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, drugi egzemplarz, minimalnie justowany, patyna |
500 zł | |
396 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623 |
II- EF- |
450 zł 500 zł
397 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1767, Warszawa, Plage 350, minimalnie uszkodzony krążek, patyna |
II- EF- |
800 zł 1 000 zł
398 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1776, Warszawa, Plage 361 |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 700 zł
399 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1768, Warszawa, Plage 313, pod tarczą herbową literki F-S |
II- EF- |
200 zł 310 zł
400 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1788, Warszawa, Plage 340 |
300 zł 240 zł
401 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1788, Warszawa, napis 41 34 bez kreski ułamkowej |
II- EF- |
200 zł 160 zł
402 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1789, Warszawa, Plage 341 |
III VF |
150 zł 120 zł
403 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1792, Warszawa, Plage 345 |
II- EF- |
150 zł 160 zł
404 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1767, Warszawa, Plage 276, ciekawa odmiana z omyłkowym napisem RFX zamiast REX |
150 zł 200 zł
405 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1794, Warszawa, Plage 302, napis 83 12 bez kreski ułamkowej, duża rzadkość |
II+ EF+ |
200 zł 540 zł