Aukcja nr 18

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  ODZNAKI I ODZNACZENIA  POLSKA
811 POLSKA
odznaka pamiątkowa Kolei Warszawsko- Terespolskiej, Aw: Napis w otoku: WARSZAWSKO-TERESPOLSKA- DRO- GA ŻELAZNA, w środku daty 1864-1867, Rw: Napis w otoku jak wyżej i..
800 zł
640 zł
812 POLSKA
odznaka pamiątkowa Samarytan Polskich 1914 r.; Orzeł z krzyżem na piersi na czerwonym tle i napis wokół: SAMARI- TANI POLSKI 16.VIII.1914, mosiądz, biała i czerwona e..
250 zł
200 zł
813 POLSKA
odznaka Naczelnego Komitetu Narodowego 1916 r.; Orzeł w koronie, wokół napis: NACZELNY KOMITET NARODO- WY 29.4.1916, mosiądz, czerwona i biała emalia 36 mm, zapinka
250 zł
200 zł
814 POLSKA
odznaka pamiątkowa lub bilet wolnej jazdy Tramwajów Miejskich w Warszawie, Aw: Wóz tramwajowy, wyżej herb Warszawy; wokół napis: TRAMWAJE MIEJSKIE W WARSZAWIE, Rw: Wy..
1 500 zł
1 550 zł
815 POLSKA
odznaka Zlotu Sokolego Jubileuszowego w Krakowie w 1935 r.; W wieńcu widok Wawelu, u góry sokół i napis: ZLOT JUBILEUSZOWY W KRAKOWIE, daty 1885-1935, biały metal 34 ..
100 zł
80 zł
816 POLSKA
dwie odznaki sokolskie- jedna VIII Zlotu Sokolstwa Polskiego w 1937 r., druga nieznana z nieoryginalną nakrętką, biały metal i miedź
100 zł
105 zł
817 POLSKA
pamiątkowa odznaka Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Chorzowie 1928- 1938; Krzyż równoramienny z nałożoną gwiazdą i tarczą strzelniczą, wokół wieniec- srebro, emalia ..
250 zł
818 POLSKA
odznaka Szkoły Oficerskiej Piechoty; Orzeł w koronie trzymający tarczę z monogramem SP pod koroną, na rewersie próba srebra i nakrętka sygn. J. Michorski, patyna
300 zł
819 POLSKA
odznak oficerska 70 Pułku Piechoty Wielkopolskiej pierwotnie zwanego 12 Pułkiem Strzelców Wielkopolskich; Krzyż kawaleryjski z wcięciami na rogach; w środku z orłem w..
300 zł
450 zł
820 POLSKA
zestaw 69 znaków oddziałów Armii Krajowej, wykonanych z metalu, niektóre z emalią, całość przymocowana na dwóch tekturowych paletach, dołączona książeczka z opisem i ..
700 zł
560 zł