Aukcja 18 / 818

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  ODZNAKI I ODZNACZENIA  POLSKA

odznaka Szkoły Oficerskiej Piechoty

Numer: 818
Opis: POLSKA. odznaka Szkoły Oficerskiej Piechoty; Orzeł w koronie trzymający tarczę z monogramem SP pod koroną, na rewersie próba srebra i nakrętka sygn. J. Michorski, patyna
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 722