Aukcja 18 / 1060

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
« poprzednia :: wróć

Zellt- Katalog einer grossen und sehr gewählten Sammlung polnischer Münzen und Medaillen welche zu Berlin am 15. Sep- tember 1867 und den folgenden Tagen.., Warszawa 1867, zachowane oryginalne okładki, oprawa półskórek ze złoceniami marmurek na okładce

Numer: 1060
Opis: Zellt- Katalog einer grossen und sehr gewählten Sammlung polnischer Münzen und Medaillen welche zu Berlin am 15. Sep- tember 1867 und den folgenden Tagen.., Warszawa 1867, zachowane oryginalne okładki, oprawa półskórek ze złoceniami marmurek na okładce; ciekawy katalog zbioru monet polskich Józefa Zellta
Stan: ,
Data sprzedaży: 19-06-1999
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 2 100 zł
Ilość odsłon: 1078