Aukcja 18 / 1059

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

I. Zagórski- Monety dawnej Polski z trzech ostatnich wieków, 191 + XVIII str., 60 tablic, Warszawa 1847, zachowane oryginalne okładki, oprawa półskórek ze złoceniami 2 tomy, ładny i czysty egzemplarz

Numer: 1059
Opis: I. Zagórski- Monety dawnej Polski z trzech ostatnich wieków, 191 + XVIII str., 60 tablic, Warszawa 1847, zachowane oryginalne okładki, oprawa półskórek ze złoceniami 2 tomy, ładny i czysty egzemplarz
Stan: ,
Data sprzedaży: 19-06-1999
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena wylicytowana: 3 100 zł
Ilość odsłon: 618