Aukcja 17 / 1156
USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
Kubicki- Kolekcja monet polskich- Adolph Hess Nachf.- Catalog Sammlung polnischer Münzen Herrn Otto von Kubicki in Warschau 92 str. 10 tablic, Frankfurt 1908, oprawa półskórek ze złoceniami, ważny katalog monet polskich
Numer: | 1156 |
Opis: | Kubicki- Kolekcja monet polskich- Adolph Hess Nachf.- Catalog Sammlung polnischer Münzen Herrn Otto von Kubicki in Warschau 92 str. 10 tablic, Frankfurt 1908, oprawa półskórek ze złoceniami, ważny katalog monet polskich |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 27-02-1999 |
Cena szacunkowa: | 1 250 zł |
Cena wywoławcza: | 1 000 zł |
Cena wylicytowana: | 1 550 zł |
Ilość odsłon: 1333