Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
557 | Prusy Książęce trojak 1539, Królewiec, Aw: Popiersie Albrechta i napis, Rw: Napis, Kop.1.8 |
III VF |
145 zł | |
558 | Prusy Książęce trojak 1543, Królewiec, j.w., Kop.III.2 |
III VF |
140 zł | |
559 | Prusy Książęce trojak 1544, Królewiec, j.w., Kop.III.3 |
III VF |
100 zł | |
560 | Prusy Książęce grosz 1534, Królewiec, Aw: Popiersie Albrechta i napis, Rw: Orzeł pruski i napis, Kop.1,6, ładna patyna |
II+ EF+ |
50 zł 40 zł
561 | Prusy Książęce grosz 1538, Królewiec, j.w., Kop.1.9 |
II- EF- |
40 zł 32 zł
562 | Prusy Książęce grosz 1543, Królewiec, j.w., Kop.III |
40 zł | |
563 | Prusy Książęce szeląg 1557, Królewiec, Aw: Orzeł i napis, Rw: Monogram i napis, Kop.I. 10 -R- |
III VF |
50 zł | |
564 | Prusy Książęce ort 1623, Królewiec, Aw: Popiersie Jerzego Wilhelma w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis,Kop.II.2 |
III VF |
65 zł 65 zł