Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
557 Prusy Książęce
trojak 1539, Królewiec, Aw: Popiersie Albrechta i napis, Rw: Napis, Kop.1.8
145 zł
558 Prusy Książęce
trojak 1543, Królewiec, j.w., Kop.III.2
140 zł
559 Prusy Książęce
trojak 1544, Królewiec, j.w., Kop.III.3
100 zł
560 Prusy Książęce
grosz 1534, Królewiec, Aw: Popiersie Albrechta i napis, Rw: Orzeł pruski i napis, Kop.1,6, ładna patyna
50 zł
40 zł
561 Prusy Książęce
grosz 1538, Królewiec, j.w., Kop.1.9
40 zł
32 zł
562 Prusy Książęce
grosz 1543, Królewiec, j.w., Kop.III
40 zł
563 Prusy Książęce
szeląg 1557, Królewiec, Aw: Orzeł i napis, Rw: Monogram i napis, Kop.I. 10 -R-
50 zł
564 Prusy Książęce
ort 1623, Królewiec, Aw: Popiersie Jerzego Wilhelma w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis,Kop.II.2
65 zł
65 zł