Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 07-02-2022 18:00
Zakończenie: 17-02-2022 20:00 ÷ 22:12
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Francja, medal - Parowiec Kolumbia
Francja, medal - Parowiec Kolumbia
339291
sygnowany MARCEL RENARD; Aw: Parowiec "Kolumbia"płynący w...
II

50 zł

szac. 80 zł

100 wyświetleń

2 zakończona
Francja, medal - Parowiec Antilles
Francja, medal - Parowiec Antilles
339292
sygnowany R DELAMARRE, Aw: Statek płynący w prawo, powyże...
II

48 zł

szac. 80 zł

85 wyświetleń

1 zakończona
Francja, medal nagrodowy - przemysł elektryczny, 1960
Francja, medal nagrodowy - przemysł elektryczny, 1960
339293
sygnowany RAY PELLETIER, Aw: Półnaga kobieta z piorunami,...
I/I-

start 75 zł

81 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.