Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 20:26:00
336365
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1582, Wilno, herb Batorych nad napisem na rewersie, końcówki napisów L / LIT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Iger V.82.1.b (R), Ivanauskas 4SB36-11, Kop. 3368 (R)

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 739

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  380 zł
4)  350 zł
5)  340 zł
6)  330 zł
7)  320 zł
8)  300 zł
9)  290 zł
10)  290 zł
11)  240 zł
12)  230 zł
13)  200 zł
14)  195 zł
15)  185 zł
16)  180 zł
17)  145 zł
18)  135 zł