Polska, medal wybity na 300. rocznicę Bitwy pod Oliwą, 1927

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 22:05:40
339753
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal wybity na 300. rocznicę Bitwy pod Oliwą, 1927, autorstwa Stefana Ślęzaka, Aw: Poziomo KU PAMIĘCI ZWYCIĘZKIEJ BITWY POD OLIWĄ, u dołu 28.XI.1627 - 28.XI.1927 oraz herb Ligi Morskiej i Rzecznej, wokoło LIGA MORSKA I RZECZNA; Rw: Dwa żaglowce płynące w prawo - Polski i Szwedzki - ostrzeliwujące się z armat
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz 93.9 mm, 317.15 g, kilka uszkodzeń krążka, rzadki medal
Literatura: Strzałkowski 576 (RR)

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 827

1)  2 000 zł
2)  2 000 zł
3)  1 200 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  70 zł
10)  65 zł