Polska, medal św. Franciszek z Asyżu

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 21:45:20
199082
Opis: Polska - III RP po 1989, medal św. Franciszek z Asyżu, Aw: Półpostać świętego zwrócona w lewo i napisy ŚW FRANCISZEK Z ASYŻU 1182-1226, Rw: Złożone dłonie, nad nimi gołębie pokoju
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "925" 45 mm, 41.58 g, punca na obrzeżu

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 91

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  60 zł