wydawnictwa polskie, Piastowie brzescy i ich epoka. Materiały z sesji naukowej. Brzeg, 13-14 p..

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2020 20:15:20
199657
Opis: wydawnictwa polskie, Piastowie brzescy i ich epoka. Materiały z sesji naukowej. Brzeg, 13-14 października 1972 r., Opole 1973
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 168 ston, format B5, oprawa kartonowa, strona tytułowa z podpisami i dedykacją, naddarcie grzbietu, ciekawe materiały z sesji dotyczącej szeroko pojętej sztuki Śląska

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 765

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  46 zł
5)  34 zł
6)  30 zł
7)  12 zł